fbpx
WEB hosting

Webhosting pre webstránky a Eshopy stavané pre maximálnu rýchlosť internetových projektov pre naších zákazníkov.

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov je dôležité aby webhosting, teda server ktorý ho ovláda nebol preťažený a spracovaný na kvantitu.

My ideme na kvalitu, aby zákazník dostal maximum čo ocení pri načítavaní webových stránok, rovnako pri nahadzovaní článkov, materiálov, prípadne pri eshopoch pri nahadzovaní produktov, kde nie ste brzdený nekonečným čakaním.

Na to aby takéto služby boli možné je potrebný poriadny výkon procesora, dostatočné množstvo pamäte RAM a predovšetkým veľmi rýchle NVMe disky.

Všetky naše webové projekty sú zalohované jeden krát denne, aby sme zabezpečili v prípade najhoršieho ľahké obnovenie súborov zo zálohy.

Výhodou naších služieb je že ak nastane problém na vašej stránke, alebo Eshope vieme rýchle reagovať a dostať web do funkčného stavu.

Všetky naše web stránky a Eshopy majú v cene kvalitný platený antispamový filter vďaka ktorému k Vám prichádzajú len žiadúce správy.

Emailové kontá majú modernú anitispamovú ochranu, vďaka ktorej Vám nebude chodiť kvantum nežiadúcej pošty. Máme nastavené všetky potrebné záznamy ako SPF, DKIM... pre zabezpečenia spoľahlivého doručovania pošty. Rovnako emaily sú zalohované jeden krát denne.

Ak nie ste naším zákazníkom na naších CMS systémoch, ktoré vrámci webhostingu spravujeme a mali by ste záujem o rýchle internetové služby je pre Vás ideálne riešenie: Virtuálny server.